Wednesday, November 14, 2007

Fotografii de la prima cazatura






2 comments:

  1. prima cazatura din poiana sau de unde? nu m-am prins de unde erau pozele...

    vali

    ReplyDelete
  2. Eram la Cavnic, la pilonul doi de pe teleschiul 1. Mi-a intrat schiul sub zapada si n-am mai reusit sa-l scot.

    ReplyDelete