prima cazatura din poiana sau de unde? nu m-am prins de unde erau pozele...vali
Eram la Cavnic, la pilonul doi de pe teleschiul 1. Mi-a intrat schiul sub zapada si n-am mai reusit sa-l scot.
prima cazatura din poiana sau de unde? nu m-am prins de unde erau pozele...
ReplyDeletevali
Eram la Cavnic, la pilonul doi de pe teleschiul 1. Mi-a intrat schiul sub zapada si n-am mai reusit sa-l scot.
ReplyDelete