Cer senin pe Valea Jiului. Atacam Straja pe asfalt, cu Sanziana lui Vasilescu. Se vede zapada multa peste munti. Azi vreau sa schiez pana imi plang genunchii. Cred ca e si cald, pot sa folosesc geaca subtire. Astept sa vad cum se prezinta noul clapar.
No comments:
Post a Comment