Blog de zapada
Tuesday, December 11, 2007
Brasov
Am trecut pe la Sinaia, am oprit si la Busteni, am rezolvat treaba si la Brasov. Am urcat chiar si in Poiana Brasov. Acum sunt la Primarie, in oras. Lume de la COSR si de la primariile de pe Valea Prahovei. Asteptam sa inceapa treaba.
No comments:
Post a Comment
‹
›
Home
View web version
No comments:
Post a Comment